O firmie

Spółka JM Auto od 2002 roku zajmuje się autoryzowaną sprzedażą i serwisem samochodów. Nie jest jednak w nowicjuszem w branży - kontynuuje rodzinne tradycje sięgające 1992 roku (RENAULT, BMW, SUBARU), a od czerwca 2010 roku reprezentuje we Wrocławiu markę SUZUKI. Nasze dotychczasowe doświadczenia w obsłudze klientów grupy Premium są dla nas wzorcem, który chcemy zaoferować klientom naszego salonu.

Nasza firma to też pasja i zamiłowanie do sportów motorowych. Odwiedzając nasz salon mają Państwo możliwość porozmawiania o sukcesach na rajdowych trasach w Polsce i na świecie z Prezesem naszej spółki, pilotem rajdowym Jarkiem Baranem.

Zespół doświadczonych pracowników dba o to, aby każdy klient był szybko i kompetentnie obsłużony. W komfortowych warunkach, na 350m2 powierzchni mogą Państwo zapoznać się z oferowanymi samochodami. Współpracując z czołowymi firmami oferującymi usługi finansowe, pomożemy wybrać najdogodniejszą dla Państwa formę zakupu.

Zlokalizowany na miejscu serwis świadczy kompleksowe usługi gwarancyjne i pogwarancyjne oraz wykonuje prace blacharsko-lakiernicze. Nasi pracownicy fachowo zamontują dodatkowe wyposażenie pochodzące z bogatej oferty akcesoriów SUZUKI. Klientom biznesowym oczekującym na odbiór samochodu oferujemy bezpośredni dostęp do Internetu oraz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego.

Serdecznie zapraszamy, salon i serwis JM Auto mieści się przy ulicy Bałtyckiej 15 (róg Żmigrodzkiej) przy trasie wylotowej na Poznań.