24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku. W najnowszej odsłonie Suzuki awansowało na bardzo wysoką, drugą pozycję (72 punkty) i zaledwie czterema punktami ustępuje pierwszemu w rankingu Audi. Na końcowy wynik składa się suma punktów z pięciu kategorii: typowe usterki, akcje naprawcze, raport TUV 2024, testy na dystansie 100 tys. km oraz gwarancja. Wszystkie wymienione redakcja oceniała w kontekście 2023 roku, a więc to dane najświeższe! Cytując podsumowanie raportu Suzuki otrzymało następującą notę: „Świetnie! Suzuki nie ma słabych punktów. Dobra opinia wśród mechaników, wysokie pozycje w raporcie TUV, mało wezwanych aut, świetny wynik na długim dystansie. A jeszcze tu i tam można dorzucić parę punktów”.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej