18.10.2023

Suzuki Clean Ocean 3 w Grudziądzu

Już po raz trzeci ekipa Suzuki Motor Poland wzięła udział w akcji Suzuki Clean Ocean — tym razem spotkaliśmy się na sprzątaniu brzegów jeziora Tarpno z uczniami i kadrą grudziądzkiej Szkoły Podstawowej nr 18 im. Bohaterów Westerplatte. Ponad 50 osób poświęciło swój czas i energię, zbierając górę śmieci! Wystarczyło ledwie kilka godzin, żeby zapełnić nimi solidny kontener na odpady – w workach wylądowała drobnica znaleziona na plaży (puszki, makulatura), ale udało się również wyciągnąć z wody porzucone w niej… opony. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim uczennicom, uczniom oraz kadrze nauczycielskiej za ich zaangażowanie w ratowanie Planety. Dziękujemy także naszemu partnerowi, grudziądzkiemu dilerowi Suzuki Riverfox za wsparcie naszej inicjatywy i organizacje całego przedsięwzięcia! Słowa uznania należą się ekipie Polskiego Związku Wędkarskiego, Państwowej Straży Rybackiej oraz strażakom z Komendy Miejskiej PZP w Grudziądzu. Dzięki uprzejmości i pomocy funkcjonariuszy obu formacji wolontariusze mogli poznać tajniki ich pracy, z bliska obejrzeć wóz ratowniczy itd. Państwowa Straż Rybacka za pomocą swojej łodzi patrolowej transportowała śmieci z drugiego brzegu jeziora, gwarantując dzieciom odpowiednie zabezpieczenie z powietrza (dron).

Warto przypomnieć, że projekt Suzuki Clean Ocean ma zasięg globalny i jest organizowany od 2010 roku. Bierze w nim udział coraz większa liczba wolontariuszy – jest nas już tysiące!

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej