02.01.2024

Ruszamy z pokazami najnowszych motocykli Suzuki - Moto Road Show 2024

Zima za oknami i w wielu miejscach w Polsce znowu robi się biało, ale my z radością zaczynamy sezon motocyklowy. Nie chodzi oczywiście o to, żeby wyjeżdżać na ulice! Z radością zapraszamy za to na cykl pokazów, które od 12 stycznia organizujemy w całej Polsce. Zaplanowaliśmy kilkanaście spotkań od Tychów i Szczecina po Gdańsk, Kraków, Rzeszów czy Białystok, podczas których opowiemy o motocyklowych nowościach Suzuki. Podczas pokazów będzie można obejrzeć nie tylko premierowe modele z Hamamatsu (m.in. Suzuki GSX-S1000GX), ale też zapoznać z najnowszą ofertą i posłuchać Michała Brzozowskiego, redaktora naczelnego portalu Motovoyager, który już testował dwukołowego crossovera GSX-S1000GX i wkrótce będzie jeździć na torze najnowszym Suzuki GSX-8R.

Serdecznie zapraszamy na pokazy do dilerów Suzuki w całej Polsce. Zachęcamy również do kontaktu mailowego – wszyscy zainteresowani udziałem w Moto Road Show 2024 mogą się zgłaszać do dilera motocykli Suzuki (najbliższego miejsca zamieszkania) lub wysłać do nas maila ze zgłoszeniem na adres: moto_roadshow_2024@suzuki.com.pl

Uwaga. Dla klientów, którzy zamówią motocykl podczas pokazów Moto Road Show 2024 – specjalna oferta!

20.06.2024

Konkurs „Lider Jakości Suzuki” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „Lider Jakości Suzuki” za rok fiskalny 2023 został autoryzowany salon Suzuki Mad Mobil z Rybnika.

Dowiedz się więcej
12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej