12.06.2023

Na Suzuki Boxing Night w Kielcach polscy pięściarze zmierzyli się z bokserami Armenii, Mołdawii i Ukrainy

Dwudziesta druga gala boksu cyklu Suzuki Boxing Night była jedną z głównych atrakcji II Międzynarodowych Targów Branży Bokserskiej oraz obchodów 100-lecia Polskiego Związku Bokserskiego, które odbyły się na terenie Targów Kielce.

Rywalizacji pięściarek i pięściarzy z Polski, Armenii, Mołdawii i Ukrainy przyglądali się m.in. byli mistrzowie olimpijscy z Marianem Kasprzykiem i Jerzym Rybickim na czele.

Choć trener Wojciech Bartnik nie wystawił do pojedynków najsilniejszych kadrowiczów, którzy przygotowują się do kwalifikacji olimpijskich na III Igrzyskach Europejskich w Krakowie, to poszczególnym pojedynkom w Kielcach towarzyszyły liczne emocje.

Walki z Mołdawianami wygrali Polacy: Jakub Krzpiet z Danilem Ocomanem 3:0, Mikołaj Mańka z Arturem Soloviovem 3:0 oraz Oliwier Zamojski z Vladimirem Nazimco.

Znacznie trudniejszymi rywalami okazali się pięściarze z Armenii, którzy pokonali Polaków - Łukasz Dudziński przegrał z Henrikiem Sahakyanem, Jakub Sulęcki z Hamletem Mnatsakanyanem, Paweł Sulęcki z Armenem Mashakaryanem i Cezary Znamiec z Tigranem Melkonyanem.

W pojedynkach kobiet Natalia Kuczewska wygrała z Alicją Klimalą, a w Barbara Marcinkowska pokonała Aleksandrę Kisiel.

4-rundowa walka wieczoru w boksie zawodowym zakończyła się porażką Daniela Adamca, który uległ ukraińskiemu pięściarzowi Kostiantynowi Bashevowi.

12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej