21.12.2023

Z życzeniami Świetlistych Świąt!

Nieuchronnie zbliża się koniec 2023 roku. Przed nami świąteczna przerwa. To szczególny czas, gdy cała Polska chce się wyciszyć, nieco zrelaksować i w miarę możliwości pragnie znaleźć przy wspólnym stole. Wszystkim kierowcom Suzuki, ich właścicielkom/właścicielom lub po prostu miłośniczkom/miłośnikom samochodów, motocykli czy silników zaburtowych marki z Hamamatsu, życzymy abyście mogli sobie na to pozwolić. Przy okazji choć na chwilę zwolnijmy tempa!

Wszystkim Państwu, Paniom i Panom, fantastycznych prezentów pod choinką, pięknych wzruszeń oraz czasu dla Was samych...

Świetlistych Świąt dla wszystkich – od Suzuki!

Suzuki kartka_2023_PL
12.06.2024

Suzuki Clean Ocean (edycja polska) – sprzątamy po raz czwarty

Suzuki Motor Poland ponownie zorganizowało akcję pod hasłem „Suzuki Clean Ocean”. Wolontariusze – młodzież i nauczyciele z gdańskiej szkoły podstawowej nr 39 im. Wojska Polskiego - pro bono sprzątali nadbałtyckie wydmy w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Dowiedz się więcej
05.06.2024

Roadshow Nowy Swift zaprasza!

Przypominamy, że trwa cykl ogólnopolskich pokazów Suzuki Swift 2024.

Dowiedz się więcej
24.05.2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji!

Dowiedz się więcej
16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej